Remontas.

Jūsų įrankį remontuoja Festool.

Remontas.

Visiškai suremontuotas ir su dvylikos mėnesių garantija pakeistoms dalims Jūsų įrankis – lyg naujas – akimirksniu vėl bus Jūsų rankose. Mes ne tik remontuojame, bet ir atliekame techninę priežiūrą, tikriname ir sureguliuojame. Mūsų ekspertai kruopščiai ir punktualiai atlieka įrankių remontą. Su garantija “all-inclusive” pirmus trejus metus esate pilnai apsaugoti nuo galimų išlaidų įrankio remontui.1 

 • Festool pilnas remontas

  Smulkiau apie remontą

  Informacija apie remonto užsakymą ir vykdymą. Sužinoti daugiau
 • Atsarginės dalys

  Atsarginės dalys

  Nurodymai ir informacija apie atsargines dalis. Sužinoti daugiau
 • Didelė praktinė patirtis

  Užsakyti remontą

  Mūsų remonto meistrai pasirūpins Jūsų įrankiu, kad jį netrukus – lyg naują – vėl laikytumėte rankose. Remonto užsakymas

Privalumai remontuojant įrankį Festool serviso centre

Kodėl verta įrankį remontuoti pas mus.

 • Remontuojama paprastai ir greitai

  Paprasta ir greita

  Remontą galite užsakyti bet kuriuo paros metu - užpildykite remonto užsakymo lapelį ir atsiųskite mums jį el. paštu. Mes pasirūpinsime įrankio pervežimu į remonto centrą ir jo grąžinimu atgal Jums (ši paslauga yra nemokama tik garantinio remonto atveju). Mūsų serviso centre remontas paprastai atliekamas per 24-48 valandas. Apie remonto eigą Jūs informuojami el. paštu arba SMS žinute.
 • Didelė praktinė patirtis

  Didelė patirtis

  Mūsų serviso centre dirba aukštos kvalifikacijos remonto meistrai, kurie yra apmokyti remontuoti būtent Festool įrankius. Serviso centras turi specializuotą įrangą, kuri leidžia užtikrinti aukščiausią remonto kokybę. Remontui naudojamos tik originalios atsarginės dalys.
 • elektrinio saugumo tikrinimas

  Daugiau nei remontas

  Jūsų įrankis visapusiškai analizuojamas ir tikrinamas, todėl mūsų serviso centrą palieka nepriekaištingos būklės. Be to, baigę remontą, mes visada atliekame elektrinio saugumo tikrinimą ir tai patvirtiname sertifikatu.

Žvilgsnis į Festool dirbtuves

 1. Garantija “all-inclusive” galioja visiems per 30 dienų nuo pirkimo registruotiems “Festool” įrankiams. Galioja “Festool LT” garantijos sąlygos, kurias rasite svetainėje www.festool.lt/serviso-sąlygos.