Sveiki atvykę į Festool TV

Mėgaukitės informatyviais filmais – jų yra daugiau kaip 10 grupių – apie mūsų gaminius, mūsų paslaugas ir „Festool“ prekės ženklą.

Youtube
- Pasirinkite -

13 grupė

„Festool“ DOMINO jungimo sistema ir jos naudojimo galimybės.

12 grupė

„Festool“ rankinio šlifavimo priemonės: šlifavimo veltinis, šlifavimo blokai, šlifavimo kempinės, šlifavimo popierius ir šlifavimo pagalvėlės.  

11 grupė

„Festool“ SORTAINERIAI, SYSTAINERIAI SYS-Combi, SYSLITE, SYSLITE DUO ir SYSROCK.

10 grupė

„Festool“ HK 55 ir HK 85 ir jų naudojimo galimybės.

9 grupė

„Festool“ ETC EC 150 ir jo naudojimo galimybės.

8 grupė

„Festool“ akumuliatorinis diskinis pjūklas su švytuojančiu gaubtu HKC 55, skersinio pjovimo liniuočių sistema FSK, CTL SYS, SYS AZ ir 18 voltų PowerSelect. 

7 grupė

„Festool“ osciliatorius VECTURO OS 400 ir jo naudojimo galimybės.

6 grupė

„Festool“ briaunų klijavimo mašina CONTURO ir jos naudojimo galimybes & akumuliatorinis įgilinamasis pjūklas TSC 55 R. 

5 grupė

„Festool“ plokščių frezavimo mašina PF 1200, įgilinamasis pjūklas TS 55 R, oblius HL 850, mobilus SYS-Roll ir SYS-Cart, mineralinių gamybinių medžiagų apdirbimas ir SERVICE all-inclusive.

4 grupė

„Festool“ siaurapjūklis CARVEX PS 420, reikmenys ir CARVEX PS 420 naudojimas bei tinkamas šlifavimas. 

3 grupė

Įlaidų frezavimas, kopijuojamasis frezavimas, užlankų frezavimas, briaunų laminavimo juostos frezavimas ir t. t. su „Festool“ kompaktine moduline sistema (CMS).

2 grupė

„Festool“ kompaktinė modulinė sistema (CMS), kreipiančiųjų liniuočių sistemos, medienos paviršių apdorojimas ir kaištinių junginių frezavimo mašina DOMINO XL.

1 grupė

„Festool“ jungimo sistema VS 600, pagalbinis frezavimo įtaisas OF-FH, jungimas kampu su APS 900, skylių eilių šablonų sistema LR32 ir medienos paviršių apdorojimas su SURFIX.