Palaikymas

Sužinokite daugiau apie "Festool" gaminius. Čia galite atsisiųsti brošiūras, peržiūrėti vaizdo klipus apie įrankius ir rasti kitą naudingą informaciją. 
  • Social Festool

   Socialiniai tinklai

   Palaikykime ryšį patogiu būdu. Sekite "Festool" naujienas Facebook, Instagram socialiniuose tinkluose bei YouTube kanale.  Daugiau informacijos
  • Mokomieji pavyzdžiai

   Trumpi vadovai, žingsnis po žingsnio iliustruojantys, kaip įgyvendinti praktines idėjas pasitelkiant Festool įrankius. Daugiau informacijos

  Naudojimo instrukcijos ir saugos nurodymai

  Aktualių gaminių naudojimo instrukcijas ir saugos nurodymus rasite kiekvieno gaminio aprašymo puslapyje. Informaciją apie senesnius gaminius rasite dokumentų bibliotekoje.
  Ieškoti dokumentų bibliotekoje

  Atsisiunčiama informacija

  Čia rasite "Festool" katalogus, brošiūras ir kitus naudingus dokumentus PDF formatu.

  Peržiūrėti dokumentų sąrašą

  Prenumeruokite naujienlaiškį

  ir Jūs visada būsite gerai informuoti.
  Nepraleiskite svarbių naujienų apie naujus gaminius, akcijas, renginius ir ekspertų patarimus. Prenumeruokite Festool naujienlaiškį ir ne daugiau kaip kartą per mėnesį gaukite naudingiausią informaciją el. paštu.
  Prenumeruoti

  Parodos ir renginiai

  "Festool" renginių ir parodų lankytojai turi puikią galimybę išbandyti dominančius įrankius ir sistemas realiomis sąlygomis, gauti profesionalią konsultaciją apie gaminius ir teisingą jų pasirinkimą. Čia rasite informaciją apie artimiausius renginius.
       
  Peržiūrėti renginių sąrašą
  • Festool TV

   Vaizdo demonstracijos anglų kalba apie tai, kaip naudotis „Festool“ įrankiais. Žiūrėti
  • Vaizdo klipai

   Vaizdo klipai apie naujausius „Festool“ įrankius. Žiūrėti

  Prekybos partneriams

  Prisijungti