Atsarginės dalys

Ieškote atsarginės dalies?

Svarbus nurodymas dėl atsarginių dalių naudojimo

Saugumo ir kokybės sumetimais, visi Festool įrankiai turi būti remontuojami tik įgaliotose dirbtuvėse. Rekomenduojame remontą užsakyti tiesiai pas mus. 

Įstatymų numatyta, kad po kiekvieno įrankio korpuso atidarymo turi būti vykdomas „saugumo tikrinimas pagal profesinių sąjungų DGUV, 3 ir 4 instrukcijas ir direktyvą DIN VDE 0701/0702“. Tai daryti leidžiama tik specialiai apmokytiems elektros specialistams.
Kad einamasis remontas būtų atliktas tinkamai, daugeliu atveju reikalingi dar ir specialūs įrankiai. Atkreipkite dėmesį, kad, bandant vykdyti neįgaliotą remontą, nustoja galioti visi garantiniai įsipareigojimai.
Todėl mes rekomenduojame patiems remontu neužsiimti.

 

Atsarginių dalių paieška

Kad savo įrankiui rastumėte tinkamą atsarginę dalį, reikia tikslaus įrankio tipo ir dalies numerio (T-Nr.). Šiuos duomenis rasite savo įrankio techninių duomenų lentelėje ir garantiniuose dokumentuose. Atsargines dalis galite užsakyti telefonu 8 37 321 3161.

Į atsarginių dalių katalogą
  1. Apmokama pagal tinklo operatorių nustatytus pokalbių tarifus.
  2. Mūsų atsarginių dalių kataloge nurodytos kainos galioja Vokietijai ir kainininke nurodytu laikotarpiu. Šis kainininkas pakeičia visus ankstesnius kainininkus. Galimos klaidos. Prie nurodytų kainų reikia pridėti įstatymų numatytą PVM ir pakavimo bei siuntimo išlaidas.