CT-F I/M

"Bluetooth®" modulis
skirta CT 26/36/48 E, pagamintiems iki 2024 m.
netinka EC ir EC B22

Pasirinkite variantą

Gaminio informacija
Pagrindinės gaminio savybės
Puikūs priedai
Tobulas rezultatas greičiau.

Įjungdami mobilųjį dulkių siurblį su "Bluetooth®" moduliu nuotolinio valdymo pulteliu tiesiai ant siurbimo žarnos, išvengsite kelionės prie dulkių siurblio. Idealiai tinka tarpiniams valymo darbams.

Komfortas ir saugumas

Bluetooth® modulio ir „Festool“ Bluetooth® akumuliatorius užtikrina automatinį dulkių siurblio pajungimą kartu su akumuliatoriniu įrankiu

Pranašumas naudojant sistemoje

Su nuotoliniu valdymu galima įjungti ir mobiliojo dulkių siurblio Bluetooth® prijungimo mygtuką, tad naudojant Festool akumuliatorinius įrankius jis automatiškai įsijungia su Bluetooth® akumuliatoriumi.

Individualiai komplektuojama

Bluetooth® modulį galima sumontuoti visuose CLEANTEC mobiliuosiuose dulkių siurbliuose, laisvame prijungimo lizde (patikėti elektrikams).

Tiesiog valdant nuotoliniu būdu

Nuotolinio valdymo pultas ant siurbimo žarnos leidžia įjungti mobilųjį dulkių siurblį nepajudant iš vietos – tai leidžia išvengti bėgiojimo prie siurblio.

Jokių dulkių ir dirbant su akumuliatoriniu įrankiu

Mobiliojo ekstraktoriaus "Bluetooth®" modulis palaiko ryšį ne tik su radijo nuotolinio valdymo pultu - bet ir su "Bluetooth®" akumuliatorių paketais. Taip užtikrinama, kad įjungus akumuliatoriumi maitinamą įrenginį, automatiškai įsijungtų ir mobilusis dulkių siurblys. Tai reiškia, kad dirbdami su "Festool" akumuliatoriniais gaminiais taip pat galėsite naudotis visos "Festool" be dulkių sistemos privalumais.

Atraskite daugiau

Kiti gaminiai, verti jūsų dėmesio