EC-TEC

EC-TEC

„Festool“ pavaros koncepcija

EC-TEC = didesnė galia + intelektas + tarnavimo laikas

Sprinteris pasižymi unikaliu greičiu, maratono bėgikas – stebinančia ištverme, o rutulio stūmikas – didžiule jėgos atsarga. Tai, ką turime mes visi, yra puikus pasiruošimas atitinkamai specializacijai.

Būtent tokiu principu yra pagrįsta „Festool“ specialiai sukurtos pavaros koncepcija EC-TEC. Konkrečiai tai reiškia:

 

Ypač ištverminga

Pavaros koncepcija EC-TEC užtikrina neįprastai didelę jėgą esant minimaliam energijos suvartojimui. Be to, EC-TEC variklis nedyla – nes veikia be anglinių šepetėlių, todėl yra ypač tvirtas ir jam nereikia techninės priežiūros.

EC-TEC ištverminga
EC-TEC tvirta

Ypač tvirta

EC-TEC veikia esant nuolatinei svarbiausių jos parametrų – temperatūros ir sukimosi greičio – kontrolei. Įrankio būklei artėjant prie kritinės, jam apsaugoti EC-TEC automatiškai mažina srovės tiekimą ir galią.

Išmanusis pavaros valdymas

12 magnetinių polių kartu su integruotais jutikliais ankštoje erdvėje suka viduje esantį rotorių; bet kuriuo momentu jie teikia informaciją apie rotoriaus būseną ir taip užtikrina tolygų variklio sukimąsi bei precizišką sukimosi greičio reguliavimą. 

EC-TEC pavaros valdymas
Festool EC-TEC variklio parinkimas

Individualus variklio parinkimas

EC-TEC užtikrina maksimalų efektyvumą ir našumą, ilgaamžiškumą bei patikimumą.  Vadovaudamasis šia filosofija, „Festool“ EC-TEC variklius naudoja tik ten, kur jie tikrai suteikia daugiausia naudos klientui. Pavyzdžiui, jis montuojamas T ir C serijų (išskyrus CXS), QUADRILL bei QUADRIVE akumuliatoriniuose gręžtuvuose-suktuvuose, taip pat kaip pavara siaurapjūkliuose CARVEX PS 420 ir akumuliatoriniame perforatoriuje BHC 18.

Optimalus energijos išnaudojimas

EC-TEC ne tik užtikrina maksimalų našumą, bet ir kartu galvoja. Speciali jėginė elektronika, kuri visada tiekia tik tiek energijos, kiek reikia atitinkamai darbinei situacijai, tuo pat metu energiją ir taupo, užtikrindama stipriai didesnį apdirbimo rezultatą vienu akumuliatoriaus įkrovimu. 

EC-TEC energijos išnaudojimas