EC-TEC

EC-TEC variklis

Koncepcija, kurią sukūrė „Festool“

EC-TEC = Galia + Intelektas + Tarnavimo laikas

Sprinteris pasižymi lankstumu, maratono bėgikas - įspūdinga ištverme, o rutulio stūmikas - milžinišku energijos rezervu. Visus juos vienija vienas dalykas - puikus pasiruošimas atitinkamai disciplinai. 

Tokiu pačiu principu veikia ir “Festool” EC-TEC variklis.  

Ilgaamžiškas

EC-TEC generuoja nepaprastai didelę galią, bet tuo pačiu yra mažai imlus elektros energijai. EC-TEC variklis neturi anglinių šepetėlių, todėl yra ilgaamžiškas, tvirtas ir nereikalauja techninės priežiūros.

EC-TEC ištverminga
EC-TEC tvirta

Tvirtas

EC-TEC variklio veikimo metu vyksta nepertraukiamas svarbiausių parametrų (temperatūros ir greičio) stebėjimas. Jeigu įrankis artėja prie kritinės ribos, EC-TEC saugos sumetimais automatiškai sumažina energijos perdavimą įėjimo ir išėjimo taškuose.

Pažangus valdymas

Stiprus magnetinis laukas su 12 magnetinių polių suka rotorių netgi sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. Tuo tarpu integruoti jutikliai nustato rotoriaus būklę, variklio veikimo ir parinkto greičio teisingumą. 

EC-TEC pavaros valdymas
Festool EC-TEC variklio parinkimas

Konkretus panaudojimas 

EC-TEC pasižymi maksimaliu efektyvumu, našumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Todėl „Festool“ EC-TEC variklis įrankių konstrukcijose naudojamas tais atvejais, kai šio variklio įdėjimas gali leisti klientui pajusti realią naudą. EC-TEC variklis montuojamas šių serijų akumuliatoriniuose gręžtuvuose-suktuvuose: C ir T (išskyrus CXS ir TXS), QUADRILL ir QUADRIVE. Taip pat EC-TEC variklis yra įdėtas CARVEX siaurapjūkliuose ir akumuliatoriniame perforatoriuje BHC 18.

Optimalus energijos naudojimas

EC-TEC generuoja didžiausią galią, bet tuo pačiu prisitaiko prie darbų sąlygų. Speciali galios elektronika užtikrina, kad konkrečiai užduočiai būtų sugeneruota pakankamas kiekis energijos. Tokiu būdu energija yra ekonomiškai naudojama. Taip pat ženkliai padidėja intervalas tarp akumuliatoriaus įkrovimų. 

EC-TEC energijos išnaudojimas