Tipiškas „Festool“

Tvirtas, galingas ir efektyvus – šios ypatybės apibūdina „tipišką „Festool““ įrankį ir būtent dėl to specialistai pasitiki „Festool“ gaminių patikimumu ir ilgalaikiškumu.
- Pasirinkite -

Pretenzingas

Gerai mums visada reiškia nepakankamai gerai

Siekis daryti tobulai ir realizuoti tik išskirtinės kokybės produkciją. Tai yra tipiškas Festool sprendimas. Tai yra tipiška ir visam mūsų regionui, kuriame apstu pasaulinių rinkos lyderių ir slaptų čempionų, kurių švabiškas kruopštumas, vietinės šaknys ir išskirtinai atsakingas požiūris į kokybę yra originalių gaminių ir pasiekimų pagrindas.Mūsų sėkmės istorija

Šeimos įmonė

Tradicijos įpareigoja. Šeima jungia.

Kaip tradicinė šeimos įmonė mes rūpinamės įmonės kultūra, kuri yra orientuota į regioninę priklausomybę ir tradicijas, didelius siekius, ilgalaikę sėkmę, savo darbuotojų vertinimą ir „mes-jausmą“ įmonėje. Kiekvienas iš mūsų 2 700 darbuotojų yra Festool šeimos dalis. 

Nuotraukoje kairėje: Barbara Austel, bendrovės akcininkė ir Bertos Štol bei įmonės įkūrėjo Gotlybo Štolio anūkė

Šeimos įmonė Festool

Orientuoti į naudotoją

Suprantame savo specialistų darbą iki mažiausių smulkmenų.
Su mumis dirba taikomosios inžinerijos ir mokymų srityse patyrę specialistai. Nuo pat pradžių jie yra visiškai įsitraukę į naujų įrenginių kūrimo procesą. Štai kokius įrenginius gaminame: ergonomiškus, lengvus, paprastus naudoti, galingus, itin patvarius ir patikimus. Todėl dirbti galima patogiai, jaučiant mažiau įtampos ir greičiau nei anksčiau – ir tai, žinoma, atsiperka.

Specializuotas

Įrankiai reikliam vartotojui

Mes specializuojamės medinės statybos, medienos apdirbimo, dažymo ir renovavimo darbų, taip pat automobilių paviršių lakavimo ir užbaigimo srityse. Šiose srityse mes išmanome geriausiai. Todėl mūsų įrankiai, mūsų reikmenys ir mūsų servisas yra tobulai suderinti su Jūsų, kaip reiklių šių sričių profesionalų, reikalavimais.

Mūsų prietaisų naudojimo sritys

Orientuotas į servisą

Jokių rūpesčių – visiškas pasitenkinimas.

Mūsų Festool Service, kaip ir visos mūsų paslaugos, orientuojasi į Jūsų profesionalius poreikius dirbtuvėse ir statybos objekte – kad Jūs galėtumėte susikoncentruoti ties svarbiausiu dalyku: savo darbu. Kiekviena registruota mašina laimi iš plataus spektro nemokamų paslaugų, kurias teikia mūsų SERVICE all-inclusive paketas: 36 mėnesius nemokamas remontas, kuris galioja ir susidėvinčioms dalims, 36 mėnesių draudimas nuo vagystės – suteikiamas kitas toks pat prietaisas, 15 dienų testavimas ir 10 metų atsarginių dalių tiekimo garantija.

Į Festool Service

Atsakingi

Mūsų atsakomybė aplinkai
Draugiškumas aplinkai yra pagrindinė mūsų vertybių dalis.
Mūsų aplinkos vizija
 • Įmonės istorija

  Mes didžiuojamės savo šeimos įmonės 90 metų istorija. Ir tuo pat metu mes vystomės, atsižvelgiant į globalius procesus.

  Įmonės istorija
 • Naudojimo sritys

  Naudojimo sritys

  Mes specializuojamės gamindami įrankius medinės statybai, medienos apdirbimui, dažymo ir renovavimo darbams, taip pat paviršių paruošimo lakavimui ir užbaigimo darbams. Ir visur siekiame tobulumo. Ne daugiau ir ne mažiau. 

  Naudojimo sritys
 • Festool Group darbai

  Darbas ir karjera

  Čia Jūs galite rasti visą informaciją apie darbą mūsų įmonėje.

  Daugiau informacijos