„Festool“ lygis

Mūsų gaminiams būdingos tokios savybės kaip tvirtas dizainas, galingumas ir našumas. Mes tai vadiname „Festool“ lygiu. Todėl amatininkai pasitiki „Festool“ gaminių ilgaamžiškumu ir patikimumu.

  Esame reiklūs.

  Gerai yra nepakankama.
  Siekis sukurti kažką tobulo išskirtinai kokybišku būdu. Tai geriausiai apibūdina „Festool“. Ir tai taip pat yra būdinga visam mūsų Švabijos regionui, kuriame apstu pasaulinių rinkos lyderių. Išradingumas, praktiškumas ir jautrumas aukščiausiai kokybei yra mūsų genuose. Rezultatas – unikalūs gaminiai ir paslaugos. 
  Mūsų sėkmės istorija

  Esame šeimos įmonė.

  Šeimos ryšys ir svarbios tradicijos.
  Kaip tradicinė šeimos valdoma įmonė mes palaikome verslo kultūrą, orientuotą į regionines šaknis, aukštus standartus, stabilią sėkmę, dėkingumą darbuotojams ir vienybės jausmą įmonėje. Mūsų įmonėje dirba 2 700 darbuotojų ir kiekvienas iš jų yra dalis „Festool“ šeimos.
  Nuotraukoje: Barbara Austel, bendrovės dalininkė, Bertos Stoll ir įmonės įkūrėjo Gottlieb Stoll anūkė
  Apie šeimos verslą

  Esame orientuoti į naudotojus.

  Profesionalų darbo išmanymas.
  Mes dirbame kartu su patyrusiais amatininkais taikomųjų technologijų ir mokymo srityse. Jie iš pat pradžių intensyviai dalyvauja naujų įrenginių kūrimo procese. Taip mes gaminame įrankius tarsi pagal užsakymą: ergonomiškus, lengvus, paprastai valdomus, galingus, ypatingai tvirtus ir patikimus. Jie leidžia dirbti patogiau, greičiau ir be įtampos.

  Mes specializuojamės.

  Įrankiai reikliam vartotojui.

  Mūsų specializacija – medienos apdirbimas, statyba, remontas, dažymas, paviršiaus paruošimas prieš dažymą ir apdaila. Šiose srityse esame labai stiprūs. Todėl mūsų asortimentas ir paslaugos puikiai atitinka šių sričių specialistų reikalavimus.

  Taikymo sritys

  Festool SERVICE.

  Absoliutus pranašumas.
  Aukščiausios kokybės įrankiui turi priklausyti ir išskirtinis aptarnavimas. Todėl mes daug investuojame, kad galėtumėme mūsų klientams ir įrankiams  užtikrintumėme betarpišką, praktišką ir visapusišką servisą. Mes siekiame, kad įrankių naudotojai būtų pilnai patenkinti ir pasitikėtų „Festool“. 
  Apie „Festool“ servisą

  Esame atsakingi.

  Atsakomybė už aplinkos apsaugą.
  Aplinkai palankus elgesys yra viena iš pagrindinių mūsų vertybių.
  Atsakomybė už aplinkos apsaugą
  • Verslo istorija

   Mes didžiuojamės 90 metų įmonės istorija. Mes nuolat tobulėjame ir siekiame patenkinti ateities pasaulio poreikius. Sužinokite daugiau
  • Naudojimo sritys

   Taikymo sritys

   Mūsų specializacija – medienos apdirbimas, statyba, remontas, paviršiaus paruošimas dažymui ir galutiniai apdailos darbai.  Sužinokite daugiau
  • Festool Group darbai

   Darbas ir karjera

   Žvilgtelėkite čia, jeigu domitės karjeros galimybe mūsų įmonėje.
        Sužinokite daugiau