Skaičiai ir faktai

Mūsų įmonė yra stabili ir auganti. Pristatome svarbiausius faktus, skaičius, datas.

Atsidavę savo šaliai, bet mūsų namai - visas pasaulis

Esame savo šaliai atsidavusi įmonė. Mūsų šaknys yra Švabijos Alba regione, tiksliau – Vendlingene prie Nekaro. Čia yra įsikūrusi administracijos būstinė. Dvi gamyklos veikia Vokietijoje – Neidlingene (20 km nuo Vendligeno), Ilertisene, viena – Česka Lypos mieste Čekijoje. Mes vykdome veiklą 68 šalyse, turime 25 dukterines įmones ir 2 700 darbuotojų. Eksporto apimtis siekia 76 procentus. „Festool“ prekinis ženklas priklauso „TTS Tooltechnic Systems AG & Co.KG“ įmonei.

Mūsų elektriniai įrankiai sukurti realiems iššūkiams

Laisvė įgyvendinti idėją ir projektą be kliūčių ir prastovų, per trumpiausią laiką, maksimaliai efektyviai ir su minimaliu fiziniu krūviu. Šiuolaikiniai elektriniai įrankiai turi įveikti daugybę iššūkių. Mūsų gaminiai yra galingi, tvirti ir ergonomiški, todėl jie įveikia sunkiausias kliūtis ir atitinka griežčiausius reikalavimus. Dėmesio sutelkimas į įrankio efektyvumą, ergonomiką ir dizainą reiškia ne tik patrauklios išvaizdos gaminio sukūrimą, bet ir pranašumų įrankio naudotojui vystymą. Dauguma mūsų gaminių pelnė įvairius apdovanojimus, tame tarpe “iF product design award“ apdovanojimą – FS kreipiančioji liniuotė, TSC 55 įgilinamasis diskinis pjūklas, radijas SYSROCK. Mes didžiuojamės savo pasiekimais.

1 846 gyventojų, 20 000 vyšnių ir „Metų gamykla“

Mūsų gamykla yra įsikūrusi Švabijos Alba papėdėje, Neidlingene. Tai idiliška vieta 20 000 vyšnių apsuptyje. "Produktion" žurnalo rengtame konkurse Neidlingeno gamykla pelnė "Metų gamyklos" apdovanojimą  už sėkmingą Lean sistemos įgyvendinimą, nuoseklią nuolatinio tobulėjimo koncepciją ir aukščiausios kokybės standartus.