Dailidžių ir statybos įrankiai

Dailidės darbas apima stogų konstrukcijos įrengimą, medinių namų statybą, laiptų gamybą, fasadų montavimą. „Festool“ profesionalūs įrankiai suteiks pasitikėjimo savimi. Mes turime puikius sprendimus įvairiems medienos apdirbimo darbams: pjovimui, gręžimui ir varžtų sukimui, obliavimui, skobimui ir pjaustymui. Mūsų elektriniai ir 18 V akumuliatoriniai įrankiai yra tvirti, galingi ir efektyvūs. Jie įveikia visus kasdienius iššūkius, kurie paprastai iškyla medinių stogų statyboje ir remonte, medinių konstrukcijų statyboje, fasadų montavime ar laiptų gamyboje ir įrengime.

Sukurti ir pagaminti Jums.

Mūsų įrankių sistema statybai.

Remiantis tradicijomis. 

Dėl ateities.
Kaip anksčiau, taip ir dabar kuriame profesionalius įrankius, kurie išsiskiria kokybe, tvirtumu ir novatoriškumu. Iki smulkmenų apgalvota sistema leidžia efektyviai, patogiai ir paprastai atlikti pjovimo, gręžimo ir sukimo darbus. 
Tarkime, Jūs galite rinktis elektrinį arba akumuliatorinį įrankio modelį, pasirinkti tobulai suderintus priedus. Mūsų asortimente taip pat rasite statybinius dulkių siurblius. Visi gaminiai dera vienas prie kito ir sudaro integruotą sistemą statybiniams darbams. 

Tobula sinergija.

Mūsų įrankių sistema dailidėms.

Stogų statyba
Efektyvumas, individuali gamyba, išankstinis pasiruošimas dirbtuvėse, pritaikymas vietoje, sijų sujungimas, tikslus pjovimas, kruopštus frezavimas. Reikalingi galingi ir universalūs įrankiai.

Montažinis diskinis pjūklas PRECISIO CS 70
Traukiamas skersinio pjaustymo pjūklas KAPEX KS 120
Statybinis suktuvas DURADRIVE DWC 18-2500
Gręžtuvas QUADRILL DR 20
Freza kaištiniams junginiams DOMINO XL DF 700

Namų statyba
Puikus pasiruošimas, nuo elektros energijos tiekimo nepriklausomas darbas, galimai prastas apšvietimas, sunkiai prieinamos vietos, sijų tvirtinimas, durų ir langų statymas, medinių dalių sujungimas, 8 x 300 mm varžtai. Reikalingi našūs, tvirti, patvarūs įrankiai. 

Akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas QUADRIVE DRC 18-4

Stogų remontas
Mobilus, tikslus darbas be dulkių, šilumos izoliacijos sluoksnis tarp gegnių, medžio plaušo plokštės, ekologiškos medžiagos, švari darbo aplinka, šalčio tiltų pašalinimas, tikslus pjovimas. Reikalingi lengvi ir tuo pačiu galingi įrankiai, taip pat dulkių siurbliai.

Fasadų montavimas
Namo fasadas akivaizdžiai matomas, aliuminio kompozicinės plokštės, melaminas, pluoštinis cementas, klojiniai, pritaikymo darbai, kokybiška kampų apdaila, jungiamosios detalės. Reikalingi įrankiai, garantuojantys nepriekaištingos kokybės rezultatą. 

Laiptų gamyba
Inovatyvumas, dizainas, mediniai laiptai, laiptai ant sijos, sraigtiniai laiptai, tikslus pjovimas, pakopų pjovimas, lizdų baliustradose gręžimas, tobula paviršiaus kokybė,įrankių ir priedų sistema. 

  • Vaizdo klipai

    Čia Jūs rasite vaizdo klipus apie medienos apdirbimo įrankius.  Žiūrėti
  • Festool TV

    Vaizdo demonstracijos anglų kalba apie tai, kaip naudotis „Festool“ įrankiais. Žiūrėti

Atsisiunčiama informacija

Festool SERVICE

Absoliutus pranašumas.
Aukščiausios kokybės įrankiui turi priklausyti ir išskirtinis aptarnavimas. Todėl mes daug investuojame, kad galėtumėme Jums ir Jūsų įrankiui užtikrinti betarpišką, praktišką ir visapusišką servisą. Mes siekiame, kad būtumėte pilnai patenkinti ir pasitikėtumėte „Festool“.
Sužinoti daugiau