Įrankiai medinei statybai ir vidaus apdailai

Įrankiai medinei statybai ir vidaus apdailai

Staliaus verslas – tai amžiams skirti stogai, mediniai namai, laiptai ir fasadai. Ir visa tai padaroma su „Festool“ įrankiais profesionalams. „Festool“ siūlo idealų sprendimą praktiškai visiems darbams medinės statybos srityje – pjovimui, gręžimui, varžtų sukimui, obliavimui, skobimui, griovelių pjovimui ir t. t. Tvirtos, galingos ir efektyvios mašinos – esant būtinumui ir be kabelio ir elektros lizdo – su mūsų 18 voltų sistema. Mūsų įrankiai kasdiena atlieka sunkias užduotys, iškylančias statant ar sanuojant stogus, statant medinius namus, montuojant fasadus ar gaminant laiptus.

Žiūrėti produktai

Sugalvota ir pagaminta būtent Jums.

Mūsų įrankių sistema medinei statybai

Sekdami tradicija. Žiurėdami į ateitį.

Ir iš pat pradžių su sistema.
Mes  kūrėme ir kuriame įrankius profesionalams. Čia didžiausią reikšmę mes suteikiame kokybei ir patikimumui. Ir inovatyvioms idėjoms. Detalėms, kurios leidžia pjovimą, gręžimą ir varžtų sukimą medinėje statyboje padaryti dar efektyvesnius. Ir tuo pat metu padidinti darbo komfortą. Pavyzdžiui, sukuriant akumuliatorinį ir iš elektros tinklo maitinamą variantus, profesionalius reikmenis ir specializuotus mobiliuosius dulkių siurblius. Visi komponentai suderinti tarpusavyje, sudaro darnią sistemą. Sisteminiam požiūriui į dailidės darbą. 

Tobulai suderinti bendram darbui.

„Festool“ sistema vidaus apdailos darbams.

Stogų statyba
Efektyvumas, individuali gamyba, ruošinių gamyba dirbtuvėse, pritaikymas vietoje, sijų sujungimas, medienos sujungimai, kaklelių lizdai, preciziškas pjovimas, tikslus frezavimas. Galingi ir daugiafunkciniai įrankiai.

Montažinis diskinis pjūklas PRECISIO CS 70
Traukiamas skersinio pjaustymo pjūklas KAPEX KS 120
DURADRIVE DWC 18-2500
Gręžtuvas QUADRILL DR 20
Freza kaištiniams junginiams DOMINO XL DF 700

Medinių namų statyba
Tobulas pasirengimas, nuo elektros tinklo nepriklausomas darbas, netgi esant prastam apšvietimui, ankštose vietose, langų ir durų montavimas, sijų tvirtinimas, medinių elementų sujungimas, 8 x 300 mm dydžio varžtų sukimas. Tvirti, patikimi, ištvermingi ir galingi įrankiai.

Stogų sanavimas
Mobilumas, mažai dulkių keliantis darbas, tikslus apdirbimas, izoliacija ant gegnių, medienos plaušo izoliacinės plokštės, ekologiškos gamybinės medžiagos, švari darbo aplinka, šalčio tiltelių šalinimas, preciziškas pjaustymas. Lengvi, tačiau galingi įrankiai. Mobilieji dulkių siurbliai – sudedamoji šių darbų dalis.

Fasadų montavimas
Kūrybiškumas, fasadas kaip namo vizitinė kortelė, aliuminio sudėtinės / kompozicinės medžiagos, melamino derva, fibrobetonas, medinė apkala, pritaikymas prie lango angos, švariai apdirbti kampai montavimo vietose, jungimas varžtais, aukštos kokybės įrankiai nepriekaištingiems rezultatams pasiekti.

Laiptų gamyba
Inovatyvumas, individuali gamyba, mediniai laiptai, laiptai su laiptasijėmis, spiraliniai laiptai, grubus pjaustymas, laiptelių frezavimas, statinių gręžimas, tobula paviršių kokybė, įrankių ir reikmenų sistemos.

 • Filmai

  Čia Jūs rasite vaizdo įrašus medžio apdirbimo tema. Malonių įspūdžių!

  Daugiau informacijos
 • Festool TV

  Frankas parodys Jums, kaip su mūsų įrankiais galima spręsti visus uždavinius. 

  Festool TV
 • Festool naudojimas vidaus apdailai

  Naudojimas

  Čia Jūs galite pasižiūrėti praktinį įrankių panaudojimą dirbant su medieną.

  Daugiau informacijos

Atsisiunčiami dokumentai

Festool SERVICE

Absoliutus pranašumas.
Aukščiausios kokybės įrankiui turi priklausyti ir išskirtinis aptarnavimas. Todėl mes daug investuojame, kad galėtumėme Jums ir Jūsų įrankiui užtikrinti betarpišką, praktišką ir visapusišką servisą. Mes siekiame, kad būtumėte pilnai patenkinti ir pasitikėtumėte Festool.
Sužinoti daugiau