Mediena

Stalių ir medienos apdirbimo įrankiai 

Jau kelis dešimtmečius „Festool“ siūlo ištobulintus, patikrintos kokybės, universalius medienos apdirbimo įrankius. Turime sprendimus įvairioms taikymo sritims: pjovimui, frezavimui, šlifavimui, obliavimui. 

Traukiamas skersinio pjaustymo pjūklas KAPEX KS 60 atitinka įvairiausius poreikius ir užtikrina aukščiausią pjovimo tikslumą. ETS 125 ekscentrinis šlifuoklis ir briaunų laminavimo įrankis KA 65 taip pat yra nepamainomi pagalbininkai. 

Daugelis mūsų įrankių turi akumuliatorines versijas. Įspūdingą našumą ir efektyvumą garantuoja tobulai suderinti priedai. 
Mes labai didžiuojamės savo CLEANTEC mobiliais dulkių siurbliais, kurie užtikrina švarų ir sveiką stalių ir dailidžių darbą. Siurbliai yra lengvi ir su antistatine funkcija, kuri neleidžia susidaryti elektrostatiniams krūviams darbo metu.  
  • Vaizdo klipai

    Čia Jūs rasite vaizdo klipus apie medienos apdirbimo įrankius.  Žiūrėti
  • Festool TV

    Vaizdo demonstracijos anglų kalba apie tai, kaip naudotis „Festool“ įrankiais.  Žiūrėti
Atsisiunčiama informacija

Festool SERVICE

Absoliutus pranašumas.
Aukščiausios kokybės įrankiui turi priklausyti ir išskirtinis aptarnavimas. Todėl mes daug investuojame, kad galėtumėme Jums ir Jūsų įrankiui užtikrinti betarpišką, praktišką ir visapusišką servisą. Mes siekiame, kad būtumėte pilnai patenkinti ir pasitikėtumėte „Festool“.
Sužinoti daugiau