36 mėnesių draudimas nuo vagystės

Reikia pakeisti pavogtą įrankį?

36 mėnesių draudimas nuo vagystės.

Tai paprasčiau už bet kokį draudimą: jeigu Jūsų įrankį pavogė – net ir iš statybų objekto ar mašinos – naują tokį patį Jūs galėsite įsigyti tik už 100 EUR mokestį. Kur vagystė įvyko, nesvarbu. Jūs esate saugūs.

Tarp kitko – myFestool galite apžvelgti visus registruotus savo prietaisus.

Pirmasis Jūsų žingsnis – įrankį užregistruoti

 • Užregistruokite įrankį on-line „SERVICE all-inclusive“ paslaugoms.
 • Vagystės atveju nedelsiant praneškite policijai.
 • Per 5 darbo dienas nuo vagystės pateikite “Festool” prekybos partneriui pažymą iš policijos, "SERVICE all-inclusive" sertifikatą ir užpildytą prašymą dėl kompensacijos.
 • Po dokumentų patikrinimo ir patvirtinimo, naują įrankį galėsite atsiimti pas tą patį prekybos partnerį tik už 100 Eur (su PVM) administravimo mokestį.

„Festool“ neteikia jokių garantijų ar papildomų techninės priežiūros paslaugų prekybos partneriams, įrankių nuomos įmonėms ir perpardavėjams.

 

Apie paslaugą išsamiau.

Vagystės atveju vietoje pavogto įrankio mes Jums vieną kartą išsiųsime naują įrankį (tik pagrindinę mašiną be reikmenų, ne rinkinio variantą) be papildomų draudimo išlaidų ir už 100 EUR (su PVM) mokestį. Šią paslaugą įmonė „Festool“ suteikia visiems sėkmingai užregistruotiems „Festool“ prietaisams 36 mėnesių laikotarpiui nuo datos, nurodytos Jūsų originaliame pirkimo dokumente. Vietoje pavogtojo atsiųstas naujasis įrankis apsaugos nuo vagystės nebeturi.
Įrankis, kuris pakeitė pavogtąjį, garantijai nebegali būti registruojamas. Įrankiui, kuris pakeitė pavogtąjį, taikomas pavogtojo įrankio likutinė „SERVICE all-inclusive“ paslaugų garantijos trukmė. Įstatymų numatytos garantinės teisės įrankiui, kuris pakeitė pavogtąjį, lieka galioti. 

Kad ši serviso paslauga būtų vykdoma, apie vagystę reikia nedelsiant pranešti kompetentingiems policijos organams. Atitinkamą pranešimą kartu su Jūsų serviso sertifikatu per penkias dienas nuo vagystės reikia pateikti Jūsų „Festool“ prekybos partneriui. Šis perduos šiuos dokumentus įmonei „Festool“ patikrinti.

Atlikusi patikrinimą, įmonė „Festool“ informuos Jus apie priimtą sprendimą; „Festool“ teigiamo sprendimo atveju naująjį įrankį galėsite atsiimti pas tą patį prekybos partnerį, kuriam pateikėte dokumentus, sumokėję 100 EUR (su PVM) administravimo mokestį.

Visas „SERVICE all-inclusive“ paslaugų teikimo sąlygas rasite „Festool“ serviso sąlygose.

Turite klausimų?

Atsakymo ieškokite mūsų FAQ arba naudokitės tiesioginiu kontaktu 
+370 (37) 30 84 14 arba marius.ganusauskas@festool.lt

FAQ

 • 36 mėnesiai nemokamas remontas

  Aptiktas gedimas bus suremontuotas nemokamai. Įskaitant darbo laiką, atsargines ir netgi susidėvinčias dalis.

  Daugiau informacijos
 • 10 metų atsarginių dalių tiekimo garantija

  Jeigu, išskirtiniu atveju, detalės visgi nepatiektume, Jums išsiųstume analogišką įrankį nemokamai.

  Daugiau informacijos
 • 15 dienų testavimas

  Esate nevisiškai patenkintas įsigytu įrankiu? Iki 15 dienų nuo pirkimo turite teisę susigrąžinti pinigus.

  Daugiau informacijos