Plačiau apie remontą

Remonto užsakymas

Remontą rekomenduojame užsakyti tiesiogiai pas mus telefonu arba el. paštu:

Telefonas: 8 37 321 316
El. paštas: info@festool.lt

Remonto užsakymus priima ir Festool prekybos partneriai. Tačiau šiuo atveju transportavimas, komunikacija ir remontas gali pareikalauti daugiau laiko.

Kad remontas vyktų sklandžiai ir greitai, rekomenduojame iš anksto užpildyti žemiau pridedamą "Remonto užsakymo lapelį". Užpildytą dokumentą siųskite mums el. paštu info@festool.lt. Taip pat prašome jį atspausdinti ir įdėti į siuntą kurjeriui. Labai svarbu, kad "Remonto užsakymo lapelyje" užpildytumėte visus laukus ir kuo detaliau aprašytumėte gedimą. 

Remonto užsakymo lapelis

Remonto vykdymas

Jeigu Jūsų įrankis yra registruotas garantijai „all-inclusive“1 ir garantija tebegalioja, Jūs laimite - atliksime remontą nemokamai2. Remontas Jums nieko nekainuos – mes padengsime išlaidas netgi susidėvinčioms dalims bei įrankio pervežimui į remonto centrą ir atgal Jums. 

Jeigu Jūsų įrankio garantinis terminas yra pasibaigęs, po gedimų analizės išsiųsime Jums orientacinę išlaidų sąmatą. Norėdami sumažinti bendrą remonto trukmę, užsakydami galite nurodyti išlaidų limitą. Jeigu remonto išlaidos šio limito neviršija, Jūsų įrankį remontuojame iškart.

Turite klausimų dėl nemokamo remonto?

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite D.U.K. puslapyje Garantija „all-inclusive“ arba Remontas.

Į D.U.K. apie pilną remontą
Užsakyti remontą

Užsakyti remontą

Jūsų įrankyje kažkas neveikia? Tai ne problema! Mūsų ekspertai kruopščiai ir greitai atliks įrankių remontą, kad savo įrankį lyg naują ir vėl laikytumėte rankose.
  1. Garantija “all-inclusive” galioja visiems per 30 dienų nuo pirkimo registruotiems “Festool” įrankiams. Galioja “Festool LT” garantijos sąlygos, kurias rasite svetainėje www.festool.lt/servisas
  2. „Pilnas nemokamas remontas“ galioja ir akumuliatoriams bei krovikliams, tačiau negalioja reikmenims, kitoms eksploatacinėms medžiagoms ir pačių išardytiems prietaisams, taip pat žalai dėl naudojimo ne pagal paskirtį, neoriginalių dalių naudojimo ir nuolatinio eksploatavimo stipraus dėvėjimosi sąlygomis.