Pinigų grąžinimas.

Esate ne visai patenkinti įsigytu Festool įrankiu? Per 15 dienų nuo pirkimo momento Jūs galite grąžinti įrankį ir iki 100 % atgauti sumokėtus pinigus. Svarbu, kad grąžinamas įrankis būtų užregistruotas garantijai „all-inclusive“. Mums svarbus Jūsų 100 % pasitenkinimas ir mes gerbiame Jūsų sprendimą.

Kaip galėtumėte pasinaudoti šia paslauga?

 • Per 30 dienų nuo pirkimo registruokite įrankį garantijai „all-inclusive“.
 • Jeigu liktumėte nepatenkinti įrankiu, per 15 dienų nuo pirkimo grąžinkite jį Festool prekybos partneriui.
 • Atgausite iki 100 % sumokėtus pinigus.

Kaip tai veikia? 

Mes siekiame, kad būtumėte visiškai patenkinti savo pasirinkimu. Pateikę įrankio garantijos sertifikatą, galite jį grąžinti per 15 dienų nuo originaliame pirkimo dokumente nurodytos datos Festool prekybos partneriui. Grąžinamas įrankis gali turėti nedidelių naudojimo žymių, tačiau turi būti nepažeistas, pilnai sukomplektuotas ir originalioje pakuotėje.

Kai kuriais atvejais, kai nusidėvėjimo žymės yra didesnės už vidutines, gali tekti palaukti išmokos iš Festool prekybos partnerio, kol mes įrankį patikrinsime ir priimsime sprendimą.

Garantijos „all-inclusive“ sąlygas rasite čia:

 • Garantija „all-inclusive“

  Įrankio registracija garantijai 

  Naudokitės Jums priklausančiomis garantijos “all-inclusive” paslaugomis. Užregistruotas įrankis yra pilnai apsaugotas pirmus trejus metus, todėl visą dėmesį galite sutelkti į darbą. Registruoti įrankį
 • FAQ

  D.U.K.

  Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite D.U.K. puslapyje Garantija „all-inclusive“ arba Remontas. Daugiau informacijos