Nemokamas remontas.

 

Mes teikiame aukščiausios klasės remonto paslaugą: greitai, rūpestingai ir nemokamai pirmus trejus metus. Mes nemokamai pakeisime netgi susidėvinčias dalis: anglinius šepetėlius, guolius ir sandarinimo žiedus. Garantija taip pat galioja akumuliatoriams ir įkrovikliams.Tai reiškia, kad remonto išlaidos bus lygios nuliui. 

Kaip galėtumėte pasinaudoti šia paslauga?

 • Per 30 dienų nuo pirkimo registruokite įrankį garantijai „all-inclusive“.
 • Prireikus remontui įrankį pristatykite į Festool serviso centrą.
 • Kreipkitės į mus dėl garantinio įrankio transportavimo užsakymo.

Remontuojamo įrankio transportavimo paslaugą taip pat galite greitai ir paprastai užsakyti internetu. Su mumis galite susisiekti ir telefonu arba el. paštu:

Telefonas 8 37 321 316 
El. paštas: info@festool.lt 

Garantijos „all-inclusive“ sąlygas rasite čia:

 • Garantija „all-inclusive“

  Įrankio registracija garantijai 

  Naudokitės Jums priklausančiomis garantijos “all-inclusive” paslaugomis. Užregistruotas įrankis yra pilnai apsaugotas pirmus trejus metus, todėl visą dėmesį galite sutelkti į darbą. Registruoti įrankį
 • FAQ

  D.U.K.

  Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite D.U.K. puslapyje Garantija „all-inclusive“ arba Remontas. Daugiau informacijos
 1. „Pilnas nemokamas remontas“ galioja ir akumuliatoriams bei krovikliams, tačiau negalioja reikmenims, kitoms eksploatacinėms medžiagoms ir pačių išardytiems prietaisams, taip pat žalai dėl naudojimo ne pagal paskirtį, neoriginalių dalių naudojimo ir nuolatinio eksploatavimo stipraus dėvėjimosi sąlygomis.