Įrankio keitimas vagystės atveju.

Jeigu Jūsų įrankį pavogė, Jums neverta pergyventi. Garantijos galiojimo laikotarpyje mes pakeisime pavogtą įrankį tokiu pačiu nauju kuo skubiau ir už nedidelį mokestį. Tad Jūs galėsite naudotis įprastu Festool įrankiu bei tęsti savo darbus.

Kaip galėtumėte pasinaudoti šia paslauga?

 • Per 30 dienų nuo pirkimo registruokite įrankį garantijai „all-inclusive“.
 • Apie vagystę nedelsdami praneškite policijai.
 • Per 5 dienas pateikite vagystės faktą patvirtinančią pažymą iš policijos ir įrankio garantijos sertifikatą mūsų prekybos partneriui.
 • Už 100 € su PVM mokestį gausite naują tokį patį Festool įrankį.

Kaip tai veikia? 

Įrankio vagystės atveju mes vieną kartą pakeisime jį nauju tokiu pačiu. Jums tai kainuos 100 € (su PVM). Ir jokių kitų išlaidų. Šią paslaugą suteikiame visiems garantijai „all-inclusive“ registruotiems Festool įrankiams trejų metų laikotarpiui nuo originaliame pirkimo dokumente nurodytos datos. Įrankiui, kuris pakeitė pavogtąjį, keitimo vagystės atveju paslauga nebegalioja. 

Labai svarbu, kad apie vagystę praneštumėte policijai nedelsiant. Iš policijos gautą pažymą kartu su įrankio garantijos sertifikatu per 5 dienas nuo vagystės būtina pateikti Festool prekybos partneriui. Šis perduos dokumentus patikrinimui į Festool įmonę. 

Atlikę patikrinimą, mes informuosime Jus apie priimtą sprendimą. Teigiamo sprendimo atveju naująjį įrankį galėsite atsiimti pas Festool prekybos partnerį, prieš tai sumokėję jam minėtą mokestį.

Garantijos „all-inclusive“ sąlygas rasite čia:

 • Garantija „all-inclusive“

  Įrankio registracija garantijai 

  Naudokitės Jums priklausančiomis garantijos “all-inclusive” paslaugomis. Užregistruotas įrankis yra pilnai apsaugotas pirmus trejus metus, todėl visą dėmesį galite sutelkti į darbą. Registruoti įrankį
 • FAQ

  D.U.K.

  Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite D.U.K. puslapyje Garantija „all-inclusive“ arba Remontas. Daugiau informacijos