Garantija „all-inclusive“.

Išskirtinių paslaugų paketas.

Garantija „all-inclusive“.

Naudokitės Jums priklausančiomis garantijos "all-inclusive" paslaugomis. Užregistruotas įrankis yra pilnai apsaugotas pirmus trejus metus, todėl visą dėmesį galite sutelkti į darbą.1

Registruoti įrankį
 • Pilnas nemokamas remontas

  Nemokamas remontas.

  Kruopščiai ir laiku atliekamas remontas, kuris pirmus trejus metus Jums nieko nekainuos. Mes nemokamai pakeisime netgi susidėvinčias dalis. Garantija taip pat galioja akumuliatoriams ir įkrovikliams.2

 • Įrankio keitimas vagystės atveju.

  Per pirmus trejus metus pavogtą įrankį mes pakeisime tokiu pat nauju už nedidelį mokestį.
  Pakeitimas vagystės atveju
 • Originalios atsarginės dalys garantuotos

  Atsarginių dalių tiekimo garantija.

  Mes užtikriname atsarginių dalių tiekimą mažiausiai 10 metų. Priešingu atveju padovanosime Jums naują analogišką įrankį.
 • Pinigų grąžinimas.

  Jeigu įrankis neatitiks Jūsų lūkesčių, mes priimsime jį atgal per 15 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime pinigus.
  Pinigų grąžinimas
 1. Garantija “all-inclusive” galioja visiems per 30 dienų nuo pirkimo registruotiems “Festool” įrankiams. Galioja “Festool LT” garantijos sąlygos, kurias rasite svetainėje www.festool.lt/serviso-sąlygos.
 2. „Pilnas nemokamas remontas“ galioja ir akumuliatoriams bei krovikliams, tačiau negalioja reikmenims, kitoms eksploatacinėms medžiagoms ir pačių išardytiems prietaisams, taip pat žalai dėl naudojimo ne pagal paskirtį, neoriginalių dalių naudojimo ir nuolatinio eksploatavimo stipraus dėvėjimosi sąlygomis.