Naujasis „Festool“ tinklalapis. Visos naujienos vienu žvilgsniu.

- Pasirinkite -

Naujasis pradinis puslapis

Nauja struktūra, greita prieiga.

Naujoji pradinio puslapio struktūra užtikrina greitą apžvalgą. Atsirado nauja sritis „Palaikymas“. Čia pateikta visa reikalinga informacija apie gaminius, taip pat ir filmai. Pradiniame puslapyje esantys greitosios prieigos mygtukai nukreipia tiesiai prie norimos informacijos: visa informacija apie įmonę, veiklos sritys, vykstančios akcijos. 

Dar daugiau informacijos apie gaminius

Viskas vienu žvilgsniu.

Nuo šiol naujajame tinklalapyje yra daug papildomos informacijos apie visus įrankius. Naujieji filmai parodo įrankių pranašumus ir pateikia pavyzdžių bei patarimų visose naudojimo srityse. Dabar įrankius galima apžiūrėti 360 laipsnių kampu.

Katalogas

Ieškoti ir rasti

Nauja struktūra – geresni rezultatai.

Optimizuota paieškos funkcija leidžia dar greičiau pasiekti tikslą: dabar, įvedant paieškos terminą, nuo trečiosios raidės rodomi tinkami pasiūlymai. Be to, yra galimybė paieškos rezultatus filtruoti pagal kategorijas, pvz., įrankiai, reikmenys, palaikymas ir kita. 

Paieška: gaminių filtravimas

Su naująja filtravimo funkcija galima apriboti gaminių pasirinkimą.

Su naująja filtravimo funkcija galima pirmiausia pasirinkti gaminio kategoriją. Šį pasirinkimą antrajame etape galima apriboti kitais filtrais. Taip pagal pasirinktus filtravimo kriterijus rodomi tik aktualūs gaminiai.

Katalogas

Optimalus vaizdas visuose įrenginiuose

Bet kuriuo metu ir visur.

Naujasis tinklalapis prisitaikys prie Jūsų įrenginio. Nesvarbu ar dirbate su asmeniniu kompiuteriu, su planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu.

Supaprastinti procesai

Greičiau į tikslą.

Optimizuoti procesai palengvina ir supaprastina registraciją, pvz., „SERVICE all-inclusive“  paslaugoms ar remonto servisui. Prekybos partnerių paiešką praplėtė navigacijos funkcija. Pranašumas: pasirinkus tinkamą prekybos partnerį, galima iškart paleisti navigaciją pas jį. 

Prekybos partneriai