Konsultuokitės su Festool specialistu nuotoliniu būdu.

Atsakysime į klausimus ir patarsime.

Mūsų specialistas suteiks Jums individualią nemokamą konsultaciją nuotoliniu būdu – telefonu, el. paštu ar vaizdo skambučiu. Kas Jus bedomintų – ar konkretus gaminys, ar gaminio naudojimas, specialistas organizuos virtualią gaminio demonstraciją, atsakys į Jūsų klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą. 

Jeigu Jus domina virtuali demonstracija, užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl nuotolinės konsultacijos laiko: 

  • nurodykite savo kontaktinius duomenis,
  • pasirinkite nuotolinės konsultacijos būdą,
  • ir spustelėkite mygtuką „Siųsti užklausą“.
Būtinai užpildykite visus formos laukelius. Išsiuntę užklausą dėl virtualios demonstracijos, Jūs gausite patvirtinimą el. paštu. Festool specialistas susisieks su Jumis per 2 darbo dienas ir susitars dėl tikslaus virtualios demonstracijos laiko.

 

vardas:
pavardė:
E-paštas:
telefonas:
jūsų veiklos sritis:
jus dominanti gaminių kategorija:
dėl kokio konkretaus gaminio kreipiatės:
pageidaujamas konsultacijos būdas:

Paspaudus mygtuką „Siųsti užklausą“,
ji bus automatiškai persiųsta mūsų specialistui, kuris per 2 darbo dienas susisieks su Jumis suderinti nuotolinės konsultacijos laiką.

 

Nuotolinės konsultacijos įgyvendinimui yra reikalingi Jūsų asmens duomenys. Mes juos renkame, saugome ir naudojame, vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 1 skyriaus 1b psl. 6 punktu. Jūsų duomenis mes ištrinsime praėjus trims metams po konsultacijos – laikydamiesi dokumentavimo prievolės arba Jums uždraudus ateityje naudoti Jūsų duomenis, laikantis įstatymų numatytų saugojimo terminų. Daugiau informacijos rasite čia.