Roadshow 2019

Tapkite tarptautinio turo dalimi.

Daugybė naujovių

Išbandykite įrankius ir sistemas. Atraskite naujas galimybes renginyje Festool Roadshow 2019. Jūs būsite sužavėti.

 • Išbandykite. Domėkitės. Leiskite Jus nustebinti.

  Atraskite Festool akumuliatorinius įrankius ir praktiškus priedus, kurių naudojimas padidina Festool įrankių naudingumą ir našumą. Raginame paimti įrankius į rankas ir išbandyti juos. Klauskite mūsų apie akumuliatorinius įrankius, kuriuos naudojate, bei apie darbus, kuriems juos naudojate, ir leiskite mūsų sprendimams Jus sužavėti.

 • Susipažinkite su mūsų naujienomis.

  Daugybė nuostabių naujienų, kurias galite išbandyti realiomis sąlygomis. Jūsų laukia dešimtys naujovių – išmėginkite jas ir atraskite jų pritaikymo galimybes savo darbe. Lieskite – mėginkite – patirkite.

 • Pajauskite Festool pranašumą. Klauskite mūsų ekspertų.

  Nepramiegokite po Europą keliaujančio vilkiko sustojimo Vilniuje parodoje Resta 2019. Jame dirbanti Festool komanda atsakys į Jūsų klausimus apie naujus mūsų gaminius. Namo keliausite pasisėmę naudingų ir reikalingų žinių. Be to, renginio lankytojai galės dalyvauti loterijoje ir laimėti prizą – akumuliatorinį gręžtuvą-suktuvą CXS.

 • Absoliutus pranašumas.

  Aukščiausios kokybės įrankiui turi priklausyti ir išskirtinis aptarnavimas. Todėl mes daug investuojame, kad galėtumėme Jums ir Jūsų įrankiui užtikrinti betarpišką, praktišką ir visapusišką servisą. Mes siekiame, kad būtumėte pilnai patenkinti ir pasitikėtumėte Festool.
  Norite sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas? Mūsų komanda su mielu noru supažindins Jus su Festool paslaugomis.

Renginio data, laikas ir vieta

Tapkite tarptautinio turo dalimi. Ateikite į renginį ir sužinokite apie akumuliatorinius įrankius individualiems sprendimams ir daugybę kitų naujienų.

Sužinokite apie naujus kompaktiškus dulkių siurblius CT Mini / CT Midi ir kaip su jais galite sukurti švarią ir saugią darbo vietą.

Pasiruošę.

Dalinti atminimo dovanėles!
Registruokitės į renginį, pasiimkite su savimi sugeneruotą kuponą ir gaukite dovanėlę*!

Gaukite nuostabią atminimo dovanėlę* užsiregistravę ir atvykę į renginį. Kuponą būtinai pasiimkite su savimi!

Būtini veiksmai:
užsiregistruoti, išsaugoti / atspausdinti kuponą, pasiimti kuponą su savimi ir pateikti jį Festool vilkiko personalui.

Mes džiaugsimės Jūsų apsilankymu!
*) Atminimo dovanėlių kiekis ribotas. Dalinamos tol, kol yra likutis. Vienam asmeniui / įmonei dalinama po 1 vnt.

Registruokitės dabar

Loterija

Registruokitės į renginį, pasiimkite su savimi sugeneruotą kuponą ir gaukite dovanėlę!

Atraskite Festool ir Jūs būsite sužavėti. Sužinokite apie naujus gaminius. Būkite tarptautinio Festool renginio Roadshow 2019 dalimi. Ir laimėkite pagrindinį prizą – akumuliatorinį gręžtuvą-suktuvą CXS Li 2,6-Set (Užs. Nr. 564532).

Festool fanų erdvė

Sekite Roadshow 2019 renginį mūsų Facebook paskyroje.

Įmonė
Renginys
Kreipinys
Vardas
Pavardė
Telefono numeris
El. paštas
Gatvė, namo ir buto numeriai
%STREET_NO_SEPARATE%
Miestas ir pašto kodas
Rajonas
Šalis
 
*Privalomas laukas
Registruotis

1) Garantija „all-inclusive“ galioja nuo 2013.03.06 įsigytiems bei per 30 dienų nuo pirkimo registruotiems „Festool” įrankiams. Galiojančias serviso sąlygas rasite svetainėje www.festool.lt/servisas

„Nemokamas remontas” negalioja eksploatacinių medžiagų ir reikmenų pažeidimams, kai elektrinis įrankis buvo naudojamas netinkamai, kai žala padaryta dėl neoriginalių reikmenų arba atsarginių dalių naudojimo, kai prietaisai buvo ardomi savavališkai arba nuolat itin intensyviai eksploatuojami.

Laimėtoją informuosime raštu iki 2019 05 31.

Standard_Text[Close_Overlay]