CT MINI ir MIDI

Kompaktiški. Mobilūs. Išmanūs.

Tobulai tinka išvažiavimuose: nauji CT MINI ir MIDI.

Compact MINI MIDI

Naujieji kompaktiški dulkių siurbliai CT MINI ir MIDI

Sveikatos apsauga, tvarka darbo vietoje ir palankaus įspūdžio formavimas. Tai trys dulkių siurblių naudojimo privalumai. Mobilumas – tai dar vienas reikšmingas argumentas. Šį reikalavimą atitinka kompaktiški dulkių siurbliai. Jie yra idealūs pagalbininkai dirbtuvėse ir objektuose, kai reikalingas mobilumas ir tobulas rezultatas. 
CT MINI ir CT MIDI yra lengvi ir maži, todėl jiems atrasite vietos bet kuriame automobilyje. Šie siurbliai lengvai transportuojami ir pasižymi kruopščiai apgalvota konstrukcija. Praktiškos naujovės palengvins Jūsų darbą.
Compact MINI MIDI
Naujų kompaktiškų dulkių siurblių apžvalga
 • CTL MINI su Bluetooth

  CTL MINI I

  Kompaktiškas dulkių siurblys su 10 l talpos rezervuaru. Turi eksploatavimo leidimą L klasės dulkėms. Su integruota Bluetooth®technologija.1

  Čia informacija apie gaminį
 • CTL MIDI su Bluetooth

  CTL MIDI I

  Kompaktiškas dulkių siurblys su 15 l talpos rezervuaru. Turi eksploatavimo leidimą L klasės dulkėms. Su integruota Bluetooth® technologija.

  Čia informacija apie gaminį
 • CTM MIDI su Bluetooth

  CTM MIDI I

  Kompaktiškas dulkių siurblys su 15 l talpos rezervuaru. Turi eksploatavimo leidimą M klasės dulkėms. Su integruota Bluetooth® technologija.

  Čia informacija apie gaminį

Informacija apie gaminį

 • Integruota Bluetooth technologija

  Bluetooth® technologija 

  Automatiniam dulkių siurblio įjungimui nuotolinio valdymo pultu arba veikiant Bluetooth® akumuliatoriui. Nereikia montuoti papildomos įrangos.

 • Su jutikliniu valdymu

  Jutiklinis valdymas

  Naujoviškas, intuityviai valdomas jutiklinis ekranas vietoje įprastinių sukamųjų jungiklių. Paprasta naudoti netgi su pirštinėmis. Dulkių siurblys iškart įsijungia darbui
  automatiniu režimu.

 • „M“ dulkių klasė

  M klasės dulkėms

  Kompaktiškas dulkių siurblys CTM MIDI kenksmingoms M klasės dulkėms su automatinio siurbimo žarnos atpažinimo funkcija. Dulkių siurblys automatiškai pasirenka nustatymus priklausomai nuo siurbimo žarnos skersmens. 

 • Vidinis žarnos dėklas

  Viskam savo vieta

  Siurbimo žarna saugoma uždaroje vidinėje sekcijoje, todėl netrukdo transportavimo metu.

 • Rankinis valymas

  Rankinis valymas

  Filtrui ar filtro maišui užsikimšus, jie gali būti išvalomi rankiniu būdu. Tai padeda greitai atkurti siurbimo galią ir padidina filtro maišo išnaudojimo efektyvumą.

 • Filtro keitimas

  Filtro keitimas iš išorės

  Greitai, lengvai ir be jokio įrankio.

Tiesiog geras ryšys.
Nauji dulkių siurbliai CTL MINI, CTL MIDI ir CTM MIDI yra su integruota Bluetooth® technologija. Todėl dulkių siurblys lengvai valdomas nuotoliniu būdu.
Bluetooth nuotolinio valdymo pultas

Nuotolinio valdymo pultas.

Patogus būdas dulkių siurblio valdymui nuotoliniu būdu. Leidžia išvengti nuolatinio vaikščiojimo prie dulkių siurblio.

Bluetooth nuotolinio valdymo pultas

Bluetooth® akumuliatorius.

Akumuliatorių asortimentą papildo lengvi ir galingi 3,1 Ah Ergo ir 3,1 Ah Compact akumuliatoriai. Bluetooth® akumuliatorius susiejamas su dulkių siurblyje sumontuotu Bluetooth® imtuvu ir užtikrina automatinį siurblio paleidimą tuo metu, kai įjungiamas akumuliatorinis įrankis. 
Laiko taupymas

Mažesnės laiko sąnaudos šlifuojant.

Naudojant naujuosius CT MINI ir MIDI kartu su akumuliatoriniais šlifuokliais ir Bluetooth® Ergo akumuliatoriais ženkliai padidėja mobilumas ir komfortas, o kartu palengvėja užduočių atlikimas objektuose.
Laiko taupymas
 1. Žodinis prekės ženklas Bluetooth® ir logotipai yra įmonės „Bluetooth SIG, Inc.“ registruoti prekių ženklai, juos įmonė „TTS Tooltechnic Systems AG & Co. KG“, kartu ir „Festool“ naudoja pagal licenciją.