Naudojimo sritys

Mūsų tikslas –tobulumas. Todėl visos mūsų pastangos yra nukreiptos į tai, kad  sukurti tobulus elektrinius įrankius profesionalams.
   
 • Dailidės darbai

  Medienos apdirbimas ir dailidės darbai

  „Festool“ yra specialistas ir Jūsų patarėjas visais medienos apdirbimo klausimais. Kiekvienai naudojimo sričiai, kur tik reikia absoliučiai tikslaus elgesio su mediena, – pjovimui, frezavimui, šlifavimui ar obliavimui ir, žinoma, nusiurbimui – „Festool“ jau dešimtmečius turi parengusi optimalius, universalius ir laiko patikrintos kokybės elektrinius įrankius.
     
 • Medinė statyba ir vidaus apdaila

  Staliaus verslas – tai amžiams skirti stogai, mediniai namai, laiptai ir fasadai.  Raktas į sėkmę – „Festool“ profesionalūs įrankiai „Festool“ . „Festool“ siūlo idealų sprendimą praktiškai visiems darbams medinės statybos srityje: pjovimui, gręžimui, varžtų sukimui, obliavimui, skobimui, griovelių pjovimui ir t. t. Tvirtos, galingos ir efektyvios mašinos – kai reikia, ir be kabelio ir elektros lizdo, su mūsų 18 voltų sistema. Jie kasdien atlieka sudėtingas užduotis, kurias Jūs turite spręsti statydami ar sanuodami stogus, statydami medinius namus, montuodami fasadus ar gamindami laiptus.

  Festool vidaus apdaila
 • Renovavimas ir sanavimas

  Jūsų darbas – sudėtingos renovavimo, sanavimo ir modernizavimo užduotys? Tada ieškokite „Festool“ elektrinių įrankių. Mes turime specialus sprendimus tikrai sudėtingoms situacijoms: sanavimo-frezavimo mašinas ekstremaliai greitam paviršinio sluoksnio šalinimui, tvirtus ir ergonomiškus maišiklius ar tiksliai veikiančios pjaustymo sistemas preciziškam apdailos plytelių ir natūralaus akmens pjovimui. Kiekvienam sprendimui tipiška yra tai, kad galima prijungti specialiai tam skirtus reikmenis ir mobiliuosius dulkių siurblius – kad darbas būtų be dulkių ir nekenktų sveikatai.

 • Dažymo darbai

  Nuo greito paviršinio sluoksnio šalinimo iki tobulo įvairių medžiagų paruošimo nepriekaištingiems paviršiams gauti. Renovacija ar sausoji statyba, šiluminės izoliacijos klojimas ar kiti montavimo darbai – visiems dažytojo darbams „Festool“ siūlo tinkamus aukščiausios kokybės įrankius. O kartu su jais ir tobulai suderintus sisteminius reikmenis bei aukštos kokybės šlifavimo priemones – kad efektyvumas būtų dar didesnis. Atraskite, kaip „Festool“ sprendimai padeda Jums taupyti laiką, mažinti išlaidas ir dirbti be dulkių.

 • Festool automobilių remontas

  Automobilių remontas

  Mūsų, kaip aukštos kokybės įrankių gamintojo, tikslas yra lydėti automobilių dažymo dirbtuves ir automobilių gamintojus kelyje į tobulą paviršiaus kokybę.