Ištobulinti įrankiai profesionaliems meistrams

Mes siekiame tobulumo - visos mūsų pastangos yra nukreiptos į aukščiausios kokybės profesionalių elektrinių įrankių kūrimą.
   
 • Dailidės darbai

  Stalių ir medienos apdirbimo įrankiai

  „Festool“ asortimente yra visi įrankiai profesionaliam medienos apdirbimui. Pjovimui, frezavimui, šlifavimui, obliavimui ir dulkių nusiurbimui – visur, kur reikia aukščiausios klasės tikslumo, „Festool“ jau kelis dešimtmečius siūlo ištobulintus, patikrintos kokybės, universalius elektrinius įrankius.
     
 • Dailidžių ir statybos įrankiai

  Dailidės darbas apima stogų konstrukcijos įrengimą, medinių namų statybą, laiptų gamybą, fasadų montavimą. „Festool“ profesionalūs įrankiai suteiks pasitikėjimo savimi. Mes turime puikius sprendimus įvairiems medienos apdirbimo darbams: pjovimui, gręžimui ir varžtų sukimui, obliavimui, skobimui ir pjaustymui. Mūsų elektriniai ir 18 V akumuliatoriniai įrankiai yra tvirti, galingi ir efektyvūs. Jie įveikia visus kasdienius iššūkius, kurie paprastai iškyla medinių stogų statyboje ir remonte, medinių konstrukcijų statyboje, fasadų montavime ar laiptų gamyboje ir įrengime.

  Festool vidaus apdaila
 • Įrankiai pastatų remontui

  Ar Jūsų darbas yra susijęs su renovacija? Tuomet ieškokite „Festool“ elektrinių įrankių. Turime reikliausius poreikius atitinkančius sprendimus, sukurtus specialiai pastatų renovavimui: našios renovavimo-frezavimo mašinos, tvirtos ir ergonomiškos maišyklės. preciziška deimantinio pjaustymo sistema. Įrankiai yra suderinami su specialiais priedais ir dulkių siurbliais. 

 • Įrankiai, skirti paruošti paviršių dažymui

  „Festool“ asortimente yra aukščiausios kokybės įrankiai, kurie skirti našiam dangos pašalinimui ir tobulam paviršiaus paruošimui tolimesniam dažymui. Didesnis efektyvumas pasiekiamas kartu su įrankiais naudojant sisteminius priedus ir šlifavimo priemones. Su „Festool“ atrasite galimybę sutaupyti laiką, sumažinti išlaidas ir dirbti švarioje, sveikoje aplinkoje.

 • Festool automobilių remontas

  Įrankiai, skirti paruošti automobilio kėbulą dažymui

  Kaip profesionalių elektrinių įrankių ir sistemų gamintojas mes siekiame pateikti kėbulo dažymo dirbtuvėms ir automobilių gamintojams įrankius, skirtus paruošti nepriekaištingos kokybės paviršių. Mūsų gaminiai padeda siekti efektyvumo ir pelningumo.