Jaučiate aistrą elektriniams įrankiams?

Festool yra sėkminga šeimos valdoma bendrovė ir patrauklus darbdavys. Ambicingiems žmonėms mes siūlome iššūkius tarptautinėje ir modernioje įmonėje, kurioje dirba 3.000 darbuotojų 58 pasaulio šalyse. Mes palaikome reikšmingus pokyčius inicijuojančius darbuotojus. Mes kuriame palankią darbo aplinką, skatiname novatorius, vertiname aukštą produktyvumo lygį. Mūsų tikslas yra padėti profesionaliems meistrams tapti sėkmingais. Tokiu būdu mes kuriame unikalią reputaciją. 


Festool atstovybė Baltijos šalims

1925 metai yra laikomi Festool istorijos pradžia. Baltijos šalyse Festool veiklos metus skaičiuoja nuo 1992 metų, kuomet Kaune buvo įsteigta pramonės automatizavimo sprendimų ir elektrinių įrankių prekių ženklo Festo dukterinė įmonė. Po kelių metų įvyko Festool atskyrimas nuo Festo, ir Lietuvoje atsirado savarankiška Festool elektrinius įrankius atstovaujanti įmonė UAB „Festool LT“ (ankstesnis pavadinimas UAB „TTS Tooltechnic Systems“). 

Nuo Festool veiklos Lietuvoje pradžios mūsų komanda sėkmingai padidino Festool žinomumą Baltijos šalyse, praplėtė ir sustiprino prekybos partnerių tinklą, sukūrė unikalią reputaciją ir pelnė daugelio sėkmingų klientų pasitikėjimą. Šiuo metu Festool sustiprinimo rinkoje siekia 13 entuziastingų, kūrybingų ir savo darbui atsidavusių specialistų. Mūsų komanda dirba kaip vienas kumštis, siekdama palengvinti klientų, prekybos partnerių, kolegų kasdienį darbą bei padėti jiems tapti sėkmingais. Be to, kiekvienas iš mūsų yra ištikimas Festool gerbėjas. Mes jaučiamės atsakingi už įmonės reputaciją bei aktyviai prisidedame prie įmonės vystymo procesų. Partneriai ir klientai vertina mūsų komandą kaip profesionalią, paslaugią ir gebančią padėti net sudėtingiausiose situacijose.  

 

  Kokios mūsų darbo sąlygos

  Privalumai Festool

  Orientacija į žmones

  Požiūris, jog sėkmė priklauso nuo žmonių, yra būdingas šeimos verslams, tame tarpe ir Festool. Mes tikime, kad kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai noriai eina į darbą, dirba su atsidavimu ir maksimaliai gerai vardan klientų bei įmonės. Todėl užtikrintai sakome, kad mūsų darbuotojai reikšmingai prisideda prie mūsų sėkmės istorijos. 

  Pagarbus požiūris į darbuotojus taip pat būdingas ir „Festool LT“. Čia mes ieškome ir palaikome sprendimus, padedančius mūsų darbuotojams pasiekti darbo ir asmeninio gyvenimo balansą. Mūsų darbuotojai itin vertina tokius pranašumus kaip:

 • Palaikanti komanda ir gera darbo atmosfera
 • Skaidri ir sąžininga motyvacinė sistema
 • Kvalifikacijos tobulinimo mokymų finansavimas 
 • Privalumai Festool

  Karjera Festool

  Mes labai vertiname darbščius ir profesionalius darbuotojus, kurie kaip ir mes jaučia aistrą elektriniams įrankiams. Mūsų darbuotojų kompetencijos priklausomai nuo jų pozicijos įmonėje apima tokias sritis kaip pardavimai, klientų aptarnavimas ir rinkodara, finansai, renginių ir biuro darbo organizavimas, remontas, logistika, IT. 

  Prisijunkite prie mūsų komandos

  Jei esate lojalūs, kūrybiški, entuziastingi, mėgstate ir mokate dirbti komandoje, tada mes galime puikiai tikti vieni kitiems. Žemiau skaitykite mūsų darbo pasiūlymo skelbimą, kandidatuokite, tapkite Festool komandos nariu ir prisidėkite prie geriausių pasaulyje elektrinių įrankių kūrimo! 

  Įžvalgos