Edukacinis projektas "Festool Lessons".


„Festool“ techniniai konsultantai dažnai lankosi baldų gamyklose, padėdami joms spręsti kylančias gamybines problemas. Jie padeda teisingai pasirinkti įrankius ir eksploatacines medžiagas siekiant aukštesnės gaminių kokybės, procesų efektyvumo, lankstumo. 
Klientų patirties supratimas ir gilios žinios apie „Festool“ įrankius yra neįkainojamas "know-how", kuriuo mes norėtumėme pasidalinti su žingeidžiais, smalsiais asmenimis, trokštančiais auginti savo kompetenciją baldų gamybos srityje. Todėl šiais metais mes pradedame įgyvendinti edukacinį projektą "Festool Lessons", kurio metu baldininkai turės galimybę kelti savo kompetenciją baldų gamybos srityje.
Projekto metu mes organizuosime seriją trumpų pamokų, kurių metų dalyviai išmoks atlikti specifines užduotis baldų gamybos procese. 
Kiekvienai temai sukūrėme po vieną pamoką, kurią vesime skirtinguose Lietuvos miestuose. Viena pamoka trunka 2 valandas. Pamokos vyks nustatytomis dienomis nuo 11.00 iki 13.00 valandos. Pamokos bus naudingos įvairaus lygio baldininkams – tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems, tiek mėgėjams.

Dalyvių atradimai pamokose

 • DOMINO galimybės

  Žinios apie neišnaudojamas įrankių funkcijas

  Tarkime, dalis besinaudojančių DOMINO frezeriais iki šiol nežino, kad jie jau turi galimybę su DOMINO frezeriu atlikti patogius išardomus junginius.

 • VAC Sys galimybės

  Žinios apie neišnaudojamas sistemos galimybes

  Kalbant apie briaunų klijavimo procesą, atradimu gali būti patogus ruošinių tvirtinimas su VAC-SYS sistema bei klijų pašalinimo galimybės po frezavimo.

 • PVC IR LUKŠTO BRIAUNŲ KLIJAVIMAS.

  Kuomet stacionarios staklės nepadeda efektyviai išspręsti nestandartinių briaunų klijavimo užduočių, į pagalbą galima pasitelkti mobilius įrankius, kurie yra mažesni ir labiau manevringi. Jie taip pat praverčia dirbant užsakovo namuose.
  Pamokos dalyviai sužinos, kaip su mobiliu įrankiu lengvai ir greitai apklijuoti didelių ruošinių briaunas, kaip įveikti „mažo radiuso“ iššūkį, kaip klijuoti apskritimų briaunas, kaip klijuoti briaunas kampu.
  Pavyzdžiai iš baldininkų gyvenimo bus rodomi naudojant „Festool“ sistemą: KA 65 kantų klijavimo įrankį, vakuumo mazgą VAC SYS, MFT darbastalį, dulkių siurblį CTL MINI, briaunų frezavimo įrankį MFK 700.

  briaunu_klijavimo_pamoka

 • MEDIENOS IR BALDŲ DETALIŲ SUJUNGIMO BŪDAI.

  Pamokos dalyviai sužinos, kuris sujungimas yra optimaliausias priklausomai nuo situacijos: tradicinis ar inovatyvus, išardomas ar klijuojamas? Kuris sujungimas yra tvirtesnis? Kaip efektyviai sujungti virtuvės stalviršius?
  Pavyzdžiai iš baldininkų gyvenimo bus rodomi naudojant „Festool“ sistemą: DOMINO sujungimų frezeriai, vertikalūs OF 1010 ir OF 2200 frezeriai, dėžinių sujungimų sistema VS 600, stalviršių sujungimo šablonas APS 900, CTL dulkių siurblys ir mobilus darbastalis ant ratų.

  domino_pamoka_kovas

Kontaktų centras
Turite klausimų dėl pamokų?

Į Jūsų klausimus maloniai atsakys Festool techninis konsultantas Giedrius Deksnys telefonu 8 686 62088 ar el. paštu giedrius.deksnys@festool.lt.