Aktualijos

 • Interviu dalyvavo Kauno klinikų darbo medicinos gydytoja Rita Raškevičienė

  Neadekvati darbo tarp dulkių kaina 

  Mes pakalbinome LSMU lektorę ir Kauno klinikų darbo medicinos gydytoją Ritą Raškevičienę, norėdami gauti pagrįstos informacijos apie dulkių žalą žmogaus sveikatai. Interviu pagrindu paruošėme išsamų straipsnį apie tai, kaip technologinės dulkės kenkia medžio apdirbimo ir statybos specialistams, kokias ligas išprovokuoja kvėpavimas dulkėtu oru, kaip užkirsti kelią dulkių susidarymui ir sumažinti jų pavojingumą. Straipsnis bus naudingas kiekvienam, tiek profesionalui, dirbančiam baldų ceche ar statybos aikštelėje, tiek mėgėjui, remontuojančiam bustą savo jėgomis. Šis straipsnis gali pakeisti požiūrį į savo sveikatos apsaugą dirbant statybinių ir medienos dulkių apsuptyje.  

 • Įrankių nuoma: apie galimybes ir naudingumą

  Kartais gali iškilti dilema: įsigyti nebrangų, galbūt nepilnai lūkesčius tenkinantį įrankį, arba kokybišką įrankį tiesiog išsinuomoti. Mes pakalbinome nuomos įmonių atstovus ir šiame straipsnyje pristatome trumpą įrankių nuomos ir jos naudingumo apžvalgą. Tikimės, kad straipsnyje pateikiama informacija pravers tiems, kas ieško optimalaus darbo organizavimo sprendimo.

  Įrankių nuoma
 • Festool Lessons projektas

  „Festool Lessons“

  2019 metais mes pradedame įgyvendinti edukacinį projektą „Festool Lessons“, kurio metu baldininkai turi galimybę kelti savo kompetenciją baldų gamybos srityje. Projekto metu mes organizuosime seriją trumpų teminių pamokų, kuriose dalyviai išmoks atlikti specifines užduotis baldų gamybos procese.
 • „Festool“ plečia DOMINO sistemą

  Stabilūs rėmų, karkasų ir plokščių sujungimai realizuojami greitai ir lanksčiai – tai užtikrina išbandyta ir pasiteisinusi „Festool“ DOMINO sistema.
  Ką daryti, kai suklijuotos lovos negali įnešti pro duris? Dabar šis klausimas išsisprendė, nes pradėjo veikti programa „Išardomas“.
  Specializuotas žurnalas „BM“ gegužės numeryje informuoja apie Festool išardomus kampų ir plokštumų sujungimo elementus.
  „BM“ straipsnis apie DOMINO
 • Festool išbaigta forma

  Grafiti menas su „Rotex“

  Grafičius galima ne tik purkšti. Filipas Švingeleris (Philipp Schwingeler) juos gamina iš medienos ir paverčia įspūdingomis skulptūromis.
  Svarbi jo meninės kūrybos proceso dalis yra šlifavimas, nes būtent kuriant grafičius yra svarbu galėti pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.
  Taip Filipo Švingelerio menas daro jį tobulu kandidatu „Rotex“ įrankiams testuoti. Vykdant jo projektą „E raidė iš beržo“, ekscentrinis šlifuoklis „Rotex“ galėjo parodyti savo galimybes.
 • Išskirtinis dizainas

  Žinomiausiame ir reikšmingiausiame dizaino konkurse pasaulyje „iF DESIGN AWARD“ šiemet prizus gavo du Vokietijos gamintojo Festool gaminiai: auksas atiteko naujam, mobiliam ir patogiam traukiamam skersinio pjaustymo pjūklui KAPEX KS 60, o kitas apdovanojimas – naujam Ilgakočiam šlifavimo įrankiui PLANEX easy.
  Traukiamam skersinio pjovimo pjūklui Kapex KS 60 atiteko „iF Design Award 2017“ apdovanojimas.
 • Barbara Austel Festool

  Interviu su Barbara Austel ir dr. Kristianu Rolfsu

  Išskirtiniame interviu specialiam leidiniui „Baldų gamybos verslas“ („Möbelfertigung Handwerk-Spezial“) Barbara Austel ir dr. Kristianas Rolfsas (Christian Rolfs) pasakoja, kokios strategijos padeda įmonei Festool pasiekti sėkmę, kur netrukus bus investuojama, kokios yra akumuliatorių technologijos ribos ir kaip skaitmeninimas keičia verslą.
  Šiame leidinyje iš Barbaros Austel, stebėtojų tarybos narės ir „Festo“ įkūrėjo Gotlybo Štolio anūkės, bei dr. Kristiano Rolfso, TTS AG valdybos pirmininko, daugiau sužinosite apie „Festool“ 90 metų sėkmės istoriją.
 • Parodos ir renginiai

  Čia rasite informaciją apie mūsų dalyvavimą parodose, „Festool“ švažiuojamuosias demonstracijas ir renginius pas mūsų prekybos partnerius. Daugiau informacijos