Aktualijos

 • Naujojo PLANEX pristatymas tiesioginėje transliacijoje

  Atėjo laikas palengvinti sau darbą! Spalio 13 d. nuo 13:13 val. tiesioginėje transliacijoje pristatysime naujos kartos sienų ir lubų šlifuoklį PLANEX. Su juo ne tik sukursite tobulai lygų sienų ir lubų paviršių, bet ir dirbsite lengviau ir patogiau.

 • Ekskliuzyvinis TKS 80 stacionaraus diskinio pjūklo su SawStop technologija pristatymas

  Pamatykite ir išgirskite unikalios naujovės apžvalgą iš pirmųjų lūpų. SawStop technologija reikšmingai sumažina rimtų sužalojimų riziką. Nustačius kontaktą su oda, TKS 80 pjūklo diskas sustoja greičiau nei per 5 milisekundes ir yra įtraukiamas į darbastalį.
  TKS 80 pristatymas internete
 • Festool darbuotojai atvirauja, ką reiškia dirbti įmonėje, atstovaujančioje profesionalių elektrinių įrankių gamintoją

  Mes dažnai girdime nuoširdžias padėkas už mūsų malonų ir profesionalų aptarnavimą, kuriuo Lietuvoje rūpinasi 11-os profesionalių ir motyvuotų specialistų komanda. Dalinamės mūsų darbuotojų istorijomis ir atveriame Jums duris į Festool pasaulį dar plačiau.
 • Ranka pasiekiamos paslaugos MyFestool portale

  Ar norėtumėte saugoti svarbią informaciją apie visus savo Festool įrankius vienoje vietoje? Reikalui esant patikrinti, kiek laiko dar galioja garantija vienam ar kitam Jūsų įrankiui? Arba paprasčiau rasti atsarginę dalį savo įrankiui? Šiomis bei kitomis naudingomis funkcijomis galite pasinaudoti jau dabar, paprasčiausiai užsiregistravę MyFestool el. paslaugų portale.
 • Kaip prižiūrėti įrankius, kad jie kuo ilgiau tarnautų

  Kaip profesionalūs meistrai prižiūri ir saugo savo įrankius

  Remigijus R. ir Dženaras J. jau 30 metų sėkmingai dirba su interjero remonto ir apdailos projektais. Jie turi keliasdešimt "Festool" įrankių, o į remonto centrą per visus veiklos metus kreipėsi tik 3 kartus. Interviu metu jie dalinasi savo patirtimi profesionalių įrankių priežiūros ir saugojimo klausimais. Kitas meistras – Donatas G., dirba su grindų klojimo ir statybos projektais. Jis, pats susidūręs su įrankių vagyste, nuo šiol rekomenduoja kitiems meistrams neremti vagių ir nepirkti naudotų įrankių, o atsitikus nelaimei kreiptis į "Festool" dėl vogto garantinio įrankio keitimo nauju.
 • Darbo medicinos gydytoja atskleidė, kaip dulkės kenkia sveikatai ir kaip užkirsti kelią jų atsiradimui 

  Mes pakalbinome LSMU lektorę ir Kauno klinikų darbo medicinos gydytoją Ritą Raškevičienę, norėdami gauti moksliškai pagrįstos informacijos apie dulkių žalą žmogaus sveikatai. Interviu pagrindu paruošėme išsamų straipsnį apie tai, kaip technologinės dulkės kenkia medžio apdirbimo ir statybos specialistams, kokias ligas išprovokuoja kvėpavimas dulkėtu oru, kaip užkirsti kelią dulkių susidarymui ir sumažinti jų pavojingumą.

  Interviu dalyvavo Kauno klinikų darbo medicinos gydytoja Rita Raškevičienė
 • Įrankių nuoma

  Įrankių nuoma: apie galimybes ir naudingumą

  Kartais gali iškilti dilema: įsigyti nebrangų, galbūt nepilnai lūkesčius tenkinantį įrankį, arba kokybišką įrankį tiesiog išsinuomoti. Mes pakalbinome nuomos įmonių atstovus ir šiame straipsnyje pristatome trumpą įrankių nuomos ir jos naudingumo apžvalgą. Tikimės, kad straipsnyje pateikiama informacija pravers tiems, kas ieško optimalaus darbo organizavimo sprendimo.

 • „Festool Lessons“

  2019 metais mes pradedame įgyvendinti edukacinį projektą „Festool Lessons“, kurio metu baldininkai turi galimybę kelti savo kompetenciją baldų gamybos srityje. Projekto metu mes organizuosime seriją trumpų teminių pamokų, kuriose dalyviai išmoks atlikti specifines užduotis baldų gamybos procese.
  Festool Lessons projektas
 • „BM“ straipsnis apie DOMINO

  „Festool“ plečia DOMINO sistemą

  Stabilūs rėmų, karkasų ir plokščių sujungimai realizuojami greitai ir lanksčiai – tai užtikrina išbandyta ir pasiteisinusi „Festool“ DOMINO sistema.
  Ką daryti, kai suklijuotos lovos negali įnešti pro duris? Dabar šis klausimas išsisprendė, nes pradėjo veikti programa „Išardomas“.
  Specializuotas žurnalas „BM“ gegužės numeryje informuoja apie Festool išardomus kampų ir plokštumų sujungimo elementus.
 • Grafiti menas su „Rotex“

  Grafičius galima ne tik purkšti. Filipas Švingeleris (Philipp Schwingeler) juos gamina iš medienos ir paverčia įspūdingomis skulptūromis.
  Svarbi jo meninės kūrybos proceso dalis yra šlifavimas, nes būtent kuriant grafičius yra svarbu galėti pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.
  Taip Filipo Švingelerio menas daro jį tobulu kandidatu „Rotex“ įrankiams testuoti. Vykdant jo projektą „E raidė iš beržo“, ekscentrinis šlifuoklis „Rotex“ galėjo parodyti savo galimybes.
  Festool išbaigta forma
 • Traukiamam skersinio pjovimo pjūklui Kapex KS 60 atiteko „iF Design Award 2017“ apdovanojimas.

  Išskirtinis dizainas

  Žinomiausiame ir reikšmingiausiame dizaino konkurse pasaulyje „iF DESIGN AWARD“ šiemet prizus gavo du Vokietijos gamintojo Festool gaminiai: auksas atiteko naujam, mobiliam ir patogiam traukiamam skersinio pjaustymo pjūklui KAPEX KS 60, o kitas apdovanojimas – naujam Ilgakočiam šlifavimo įrankiui PLANEX easy.
 • Interviu su Barbara Austel ir dr. Kristianu Rolfsu

  Išskirtiniame interviu specialiam leidiniui „Baldų gamybos verslas“ („Möbelfertigung Handwerk-Spezial“) Barbara Austel ir dr. Kristianas Rolfsas (Christian Rolfs) pasakoja, kokios strategijos padeda įmonei Festool pasiekti sėkmę, kur netrukus bus investuojama, kokios yra akumuliatorių technologijos ribos ir kaip skaitmeninimas keičia verslą.
  Šiame leidinyje iš Barbaros Austel, stebėtojų tarybos narės ir „Festo“ įkūrėjo Gotlybo Štolio anūkės, bei dr. Kristiano Rolfso, TTS AG valdybos pirmininko, daugiau sužinosite apie „Festool“ 90 metų sėkmės istoriją.
  Barbara Austel Festool
 • Parodos ir renginiai

  Čia rasite informaciją apie mūsų dalyvavimą parodose, „Festool“ švažiuojamuosias demonstracijas ir renginius pas mūsų prekybos partnerius. Daugiau informacijos